oncutrans1 oncutrans2 oncutrans3 oncutrans4 oncutrans5 oncutrans6

Proje Taşımacılığımız

 Geniş ve ağır yükler, iş makinaları,, kule vinc, mobil vinc, enerji santralleri, rüzgar santralleri, komple üretim tesisleri, demonte fabrika parçaları, trafo’lar  bir çok proje kavramı içinde değerlendirilen yükleri başarılı bir şekilde taşımıştır.
   Türkiye’nin önde gelen bir çok inşaat ve mühendislik firmasının proje yüklerini başarılı bir şekilde organize ederek , planlı bir şekilde gemiye yüklemiş ve başarı ile sonlandırılmıştır. Proje yüklemelerinde yaratıcılık, bilgi ve deneyim büyük önem teşkil etmektedir. Taşınacak malzemelerin ölçüleri, şekilleri ve ağırlıklarının, standart taşıma modelleri dışında olması sebebi ile malzemelerin araç ,vagon veya gemiye yuklenmesi  ve lahsinginin yapılması , tahliyesinin ve boşaltılmasında ve sağlam ve temiz bir şekilde müşteriden alınmış ve alıcıya teslimi gerçekleşmiştir. Profesyonel anlamda tecrübemiz, uzman olduğumuz bir sektor olması avantajıyla  yaratıcılığımızı da kullanarak  müşterilerimize proje kargo konusunda her türlü hizmeti vermekteyiz.

 

Proje kargo konusunda hertürlü yükünüzü en iyi şekilde bir noktandan diğer bir noktaya taşıyoruz ve taşımayada devam ediyoruz.